אתם כאן: עמוד הבית חדשות

התמודדות עסקית עם הקרונה

היי פרופיט

בפתח הדברים כולי תקווה שאני מוצא אתכם בבריאות תקינה.

לצערנו כולנו חווים את השלכות המשבר הכלכלי. בשלב זה, לדעתנו, רובו נובע מהתנהגות חרדתית של השוק מה שמבטיח בוודאות שהפגיעה הכלכלית ושיאו של המשבר עוד לפנינו. במהלך השנים חברתנו הקפידה על שרות מקצועי בייצוג לקוחותנו, רמת שרות בלתי מתפשרת ועבודה קולגיאלית בשקיפות ואמינות מולכם, חברינו לדרך.

המשך קריאה: התמודדות עסקית עם הקרונה

שינויים צפויים בעלויות אחסון אתרים ושרתים

שינויים צפויים בתמחור שירותי אחסון אתרים ושרתים, אשר ישפיעו על עלויות שירותי הדיגיטל שעסקים צורכים.

המשך קריאה: שינויים צפויים בעלויות אחסון אתרים ושרתים

תקדים משפטי: שיתוף תוכן במדיה חברתית חשוף לאשמת דיבה

לשון הרע באינטרנט

פסיקת בית המשפט העליון ופשרה שהושגה לאחרונה, מהווים תקדים משפטי - תוכן במדיה חברתית ו\או שיתוף שלו, חשופים לתביעת הוצאת דיבה.

"לא יכול להיות ספק כי פעולה ישירה של כתיבת 'סטטוס' או 'פוסט' ברשת החברתית היא אכן פרסום כמובנו בחוק, ועל כן עשויה להקים עילה לתביעה ככל שיש בו משום לשון הרע" (סעיף 42, רע"א 1239/19) וכן כי "פעולת השיתוף יוצרת מעין "עותק" של הפרסום העוולתי אשר יוצג לחבריו או עוקביו של המשתף ברשת החברתית. מדובר אפוא בפעולה של חזרה על פרסום מסוים החושפת אותו למשתמשים נוספים ... ניתן לומר כי פעולה של שיתוף עשויה להקנות לפרסום מסוים תפוצה נרחבת ותהודה רבה (ובכך לתרום להפיכתו ל"ויראלי"), מעבר למה שהיה מקבל לולא שותף" (סעיף 45, רע"א 1239/19).

המשך קריאה: תקדים משפטי: שיתוף תוכן במדיה חברתית חשוף לאשמת דיבה

מיקרוסופט מקימה ענן בישראל

בשורה חשובה לעסקים ומנהלי מערכות מידע - מיקרוסופט מקימה חוות ענן בישראל (Cloud Datacenter Region, הקיימים כיום ב-20 מדינות בלבד) וכאשר במהלך 2020 יושקו שירותי Azure ובהמשך שירותי Office 365.

חברת מיקרוסופט הודיעה כי "מיקרוסופט הודיעה על כוונתה להקים Cloud Datacenter Region ראשון של החברה בישראל, כדי לספק את שירותי הענן החכם והמאובטח באמצעות דאטה־סנטר בישראל. השקעה זו מרחיבה את תשתית הענן הגלובלית של מיקרוסופט לכדי 56 אזורים ב–21 מדינות שונות. אזור ישראל צפוי להיות זמין תחילה עם תשתיות הענן Azure (אז'ור) ולאחר מכן עם 365 Office (אופיס 365)" (הודעה באתר מיקרוסופט).

המשך קריאה: מיקרוסופט מקימה ענן בישראל

האינטרנט לדקה בשנת 2018

שיווק דיגיטלי

המרכז לעסקים קטניםהאינטרנט הפך למרחב הקיום של רבים מאיתנו - שנת 2018 במספרים, לפי דקה:

3,700,000 חיפושים בגוגל; 38,000,000 הודעות בווצאפ; 187,000,000 הודעות דואר-אלקטרוני שנשלחו; 375,000 הורדות אפליקציה בחנות אפל; 4,300,000 סרטוני ווידאו נצפים ביוטיוב; 973,000 משתמשי פייסבוק מתחברים לרשת; 481,000 ציוצים חדשים.

המשך קריאה: האינטרנט לדקה בשנת 2018