אתם כאן: עמוד הבית מאמרים

מרכזת IP ענן לעסק

מרכזת IP

מרכזת טלפון IP מבוסס ענן - הפתרון הנכון לעסק בתקופה של עבודה מהבית ובימים תקינים ועד כדי התקנה בגישת Plug&Play מהירה, זולה וקלה.

מרכזת טלפוניה IP מאפשרת לנהל שיחות טלפון מהמחשב הביתי, למערכת ה-IVR להמשיך לעבוד, למערכת הניתוב הפנימית של העסק לתפקד ובעיקר להציג כלפי חוץ ואל מול הלקוחות, הספקים והפונים מראית עין של תפקוד עסקי מלא.

המשך קריאה: מרכזת IP ענן לעסק

עבודה מרחוק - איך עושים זאת?

עבודה מהבית

בצל משבר הקורונה, עצמאיים ועובדים רבים - נדרשים לעבור לעבודה מרחוק, מהבית או בידוד בריאותי. אבל איך מבצעים את המעבר הזה באופן של יזיק לעסק ויאפשר המשכיות תפעולית חלקה עבור העובדים, המנהלים והלקוחות?

בשלב הראשון, עליכם לשקול את ההיבטים הבאים -

  1. תשתיות עבודה מרחוק
  2. חיבור האינטרנט
  3. מרכזת IP וזמינות מקוונת
  4. שיחות וועידה וישיבות מקוונות
  5. עלויות הקמה ורישוי שוטף

המשך קריאה: עבודה מרחוק - איך עושים זאת?

אבטחת מידע בארגון מתכנסת לסביבת מיקרוסופט

אבטחת מידע

פתרונות אבטחת המידע הארגוניים לעסקים קטנים ובינוניים עוברים שינויים מהותיים בשנים האחרונות ומתפתחת מגמת התכנסות למוצרים מבית מיקרוסופט. זאת וככל שהדברים אמורים בעסקים שאינם טכנולוגיים והמתבססים ממילא על סביבה ופתרונות מבית Microsot - כמו מערכת ההפעלה חלונות, יישומי המשרד Office, ענן 365, שרתי Azure ועוד.

מיקרוסופט שכבר שנים מעבירה את העסקים מרכישת מוצרי-מדף לרכישת שירותים מתמשכים לסביבה העסקית שלהם, מרחיבה את השירות ומנצלת את נקודת האחיזה האסטרטגית שלה להטמיע גם את שירותי אבטחת המידע בסל השירותים שלה. כך, שהיא נהנית מיתרון בתמחור, נגישות ויעילות בניהול משאבי הארגון מצד משתמשי הקצה ומנהלי מערכות המידע.

המשך קריאה: אבטחת מידע בארגון מתכנסת לסביבת מיקרוסופט

שיטת ביסוס דוברה על כלונסאות

יועץ הקרקע הבכיר מוטי יוגר, הציג הרצאה בנושא פתרונות לביסוס בשיטת "דוברה על כלונסאות" ושימוש ב"עמודי בטון" במטרה לשמש כאלמנטים המייצבים ומשפרים את תכונות מסת העפר שבתוכה הם מותקנים ותוך פישוט החישובים.

הרצאה שהוצגה "בכנס השישי לבנייה ותשתיות" של "איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות".

המשך קריאה: שיטת ביסוס דוברה על כלונסאות

הבלוף של דמי אבטלה לעצמאיים

אתחיל מהסוף - מחר (7.12) וועדת העבודה והרווחה של הכנסת תצביע ותעביר את חוק פנסיה חובה לעצמאים, לראשונה במדינת ישראל. במידה מסוימת - אירוע היסטורי.

vladimir beliakתחילתו של הסיפור לפני כשנה, עם כמה הצעות חוק פרטיות, אשר עסקו בפנסיה לציבור העצמאים בישראל. נושא בהחלט חשוב, כי הגיע הזמן שהמדינה תייצר מנגנון, אשר יאפשר לחצי מיליון עצמאים קיום בכבוד לאחר הפרישה.

ואז הגיע ח"כ צעיר ונמרץ רועי פולקמן, יו"ר סיעת כולנו, ונזכר, כי במצע של מפלגתו, בפרק "עידוד תעסוקה והגברת צמיחה", בסעיף ד1, מופיע את המשפט הבא:
"נחוקק חוק דמי אבטלה לעצמאים, כדי לפרוס רשת ביטחון חברתית-כלכלית לעסקים קטנים". כידוע, שכירים בישראל מקבלים דמי אבטלה מהמוסד לביטוח לאומי. פולקמן לא התכוון לבזבז כספי המוסד הגירעוני על עצמאים והמציא מנגנון מהפכני, שלפיו עצמאי יקבל "דמי אבטלה" על חשבון...כספי הפנסיה של עצמו. כך גם תקציב המדינה לא "ייפגע", וגם מפלגתו של פולקמן תוכל להתהדר בהישג. גאוני.

המשך קריאה: הבלוף של דמי אבטלה לעצמאיים