אתם כאן: עמוד הבית מאמרים

למה כדאי להיות ראשונים בגוגל ולהשקיע בSEO?

קידום אתרים SEO

למה כדאי להיות במקום הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל?

כי מתוצאת החיפוש הראשונה 28.5% מהגולשים יכנסו לאתר שלכם, זאת לעומת מעט פחות מ-16% למקום השני. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי אחוזי הכניסה לתוצאות, תלויה במשתנים כמו מרחב וכוונת החיפוש ולכן בפועל אחוז הכניסות במיקום הראשון נע בין 13.7% ועד 46.9% מדהימים - כלומר, בהקשרים מסויימים כמעט חצי מהגולשים יבחרו בתוצאה במיקום הראשון!

בנוסף, הופעת מפת-קישורי אתר (Site Links) תשפר עוד יותר את טווח ההסתברות וזה ינוע בין 34.2 ועד 46.9%, אך תוספי גוגל כמו מודעות, פריטי מידע ועוד יפחיתו את אחוזי הלחיצה. נתוני הכניסה לאתרים, בעמודי תוצאות אורגניים בלבד (ללא תוספי מידע עשיר) והנפוצים בתוצאות זנב-ארוך (Long Tail - צירופי מילים המלווים את הצירוף המרכזי Head), טובים יותר ולכן צריכים להוות רכיב חשוב בפעילות הקידום האורגני של האתר והעסק. מכאן, השקעה בתהליך SEO לאתר עצמו ושיאפשר הצגת Site Links ודירוג טוב בתוצאות זנב-ארוך בעמודים עם תוצאות אורגניות בלבד - היא השקעה טובה ובעלת יחס עלות\תועלת משתלם.

אחוז הלחיצה בעמוד התוצאות השני, פחות מ-1% לכל העמוד, מוכיח כי הצלחה עסקית תלויה בהופעת האתר בעמוד התוצאות הראשון.

המשך קריאה: למה כדאי להיות ראשונים בגוגל ולהשקיע בSEO?

עבודה מהבית - זכויות וחובות עובדים ומעסיקים

דיני עבודה מהבית

עבודה מהבית, הפכה לעניין שבשגרה ועבור מגזרים שלמים ועובדים רבים בתקופת הסגר וכעת גם לאחריו ובהתאם להחלטת המעסיקים - אך מה זכויות העובד וחובות המעסיק? וחובות העובד וזכויות המעסיק?

בישראל לא קיימת חקיקה מסודרת לעניין זה ורב הנסתר על הגלוי וחובה להתייעץ עם עורך דין לכל שאלה נקודתית. עדיין דיני-העבודה מתייחסים ובאופן עקיף להיבטים רבים כמו תנאי ההעסקה, דיווח שעות, ימי מחלה (ובידוד), החזר הוצאות ונסיעה, הרעת תנאים ועוד. לאחרונה, פירסמה "זרוע העבודה" במשרד העבודה והרווחה מסמך העוסק ב-"המלצות והסדרים לעבודה מרחוק" (ראו פה).

אספנו עבורכם - עובדים ומעסיקים - התייחסות למספר שאלות חשובות בתחום זה*. 

המשך קריאה: עבודה מהבית - זכויות וחובות עובדים ומעסיקים

מרכזת IP ענן לעסק

מרכזת IP

מרכזת טלפון IP מבוסס ענן - הפתרון הנכון לעסק בתקופה של עבודה מהבית ובימים תקינים ועד כדי התקנה בגישת Plug&Play מהירה, זולה וקלה.

מרכזת טלפוניה IP מאפשרת לנהל שיחות טלפון מהמחשב הביתי, למערכת ה-IVR להמשיך לעבוד, למערכת הניתוב הפנימית של העסק לתפקד ובעיקר להציג כלפי חוץ ואל מול הלקוחות, הספקים והפונים מראית עין של תפקוד עסקי מלא.

המשך קריאה: מרכזת IP ענן לעסק

עתיד העבודה מהבית ועבר המשרד הפיזי

עבודה מרחוק

האם העתיד של עבודה מהבית ומרחוק כבר כאן, ושטח המשרד הפיזי הופך להיות משהו של העבר? האם מגזר הנדל"ן המניב שהתמקד בשטחי מסחר-משרדי הופך מבוננזה לתחום מסוכן.

בהחלט נראה שכן, ומגפת הקורונה העולמית שינתה מגמות והאיצה תהליכים באופן דרמטי.

המשך קריאה: עתיד העבודה מהבית ועבר המשרד הפיזי

עבודה מרחוק - איך עושים זאת?

עבודה מהבית

בצל משבר הקורונה, עצמאיים ועובדים רבים - נדרשים לעבור לעבודה מרחוק, מהבית או בידוד בריאותי. אבל איך מבצעים את המעבר הזה באופן של יזיק לעסק ויאפשר המשכיות תפעולית חלקה עבור העובדים, המנהלים והלקוחות?

בשלב הראשון, עליכם לשקול את ההיבטים הבאים -

  1. תשתיות עבודה מרחוק
  2. חיבור האינטרנט
  3. מרכזת IP וזמינות מקוונת
  4. שיחות וועידה וישיבות מקוונות
  5. עלויות הקמה ורישוי שוטף

המשך קריאה: עבודה מרחוק - איך עושים זאת?